x
222 802 023 info@tau-travel.com tau.travel tau_travel@yahoo.com.tr
422 534 442 sales@tau-travel.com tau.travel2009 tautravel@yahoo.com.tr
448 326 291 sales1@tau-travel.com info.tautravel  
424 102 881 sales2@tau-travel.com tau.reservation  
302 464 567   tau_travel  
587 839 389      
596 843 374      Türkiye Deniz Suyu Sıcaklığı
ANTALYA
Anadolian Trip
1.GÜN: Antalya-Bursa

Sabah erken Antalya’dan hareket, yolda gerekli molaların ardından Bursa’ya varış. Yeşil Türbe, Ulu Camii, Koza Han, gezilerek otele yerleşme. Akşam yemeği ve Geceleme Bursa’da.                     

2.GÜN: Bursa- İstanbul

Bursa’dan hareket ve Yalova üzerinden feribotla İstanbul’a yolculuk. İstanbul’a varış ve  Sultanahmet camii, hipodrom, Aya Sofya Müzesi  ve Topkapı Sarayı gezildikten sonra kapalı çarşı gezilerek otelimize yerleşme.Akşam yemeği ve Geceleme İstanbul’da.

3.GÜN: İstanbul-Gelibolu-Çanakkale

Sabah kahvaltısının ardından Çanakkale’ye hareket. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park’ında bulunan şehitliklerimizi ve anıtlarımızı ziyaret ediyor, Kabatepe, Arıburnu, Kanlı Sırt,Milli Park,Şehitlikler gezildikten sonra 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Seddülbahir, Âbide ve Kilitbahir’i gezdikten sonra Feribotla Karşıya geçiş ve Otele yerleşme  akşam yemeği ve Geceleme Çanakkale.

4.GÜN: Çanakkale-Truva-Bergama-Pamukkale

Sabah kahvaltısından sonra Otelden ayrılarak Truva’ya devam ediyoruz. Homeros ’un İlliada destanında anlatılan ve Akhalar’la Truvalılar arasında geçen efsanevî savaşın mekânı olan bu dünyanın en ünlü antik şehrinde dünya arkeoloji birikiminin en önemli bilgi kaynağı olan yerleşim katmanlarını ve yaşlı kral Priamos’un şehrinin kalıntılarını görürken doğanın ve çevrenin güzellikleri ne’de şahit oluyoruz. Kaz dağları eteklerinden Bergama’ya doğru hareket. Bergama ören yeri(Akropol) gezildikten Sonra Deniz’liye devam ediyoruz. Akşam yemeği ve Geceleme Pamukkale’de.

 5.GÜN: Pamukkale –Antalya

Sabah kahvaltısı ardından Pamukkale traventerleri ve Hierapolis ören yerini gezdikten Sonra tekstil fabriksı ziyaret ediyor ve Antalya’ya dönüş için hareket ediyoruz. Yolda gerekli ihtiyaç molaları vererek Akşam saatlerinde Antalya’ya varış.

Not: Otellerden hareket saatlerinizi rehber belirleyecektir. İklim koşullarına göre programda değişiklik yapılabilir.